Three Kingdoms Warriors Legion Kung Fu Fighting

Simülasyon oyunları arasında yer alan bu heyecan verici dünyada ücretsiz yer alın.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46M
  • Sürüm 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Virtual 3D Worlds
Three Kingdoms Warriors Legion Kung Fu Fighting indir; Bu heyecan verici oyun dünyasında size sunulan bir takım görevler olacak.

Eşsiz oyun karakterleri, stratejik temeller ve bununla birlikte gelen heyecan verici bir mobil oyun deneyimi yaşamak için Three Kingdoms Warriors Legion Kung Fu Fighting aksiyon oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Bu heyecan verici oyun dünyasında size sunulan bir takım görevler olacak. Bu görevlere odaklanarak kendinizi hayatta tutmaya çalışacaksınız.

Farklı klanlar ve krallıklar arasındaki en büyük savaşın bir parçası olarak etkin bir şekilde rol oynayacaksınız. Sınırsız mücadele içesinde taktiksel becerilerinizi kullanarak kendinizi hayatta tutmaya çalışacaksınız. Kendinizi güçlendirin, ödülleri ele geçirin ve ardından kazancınızı artırarak oyunda başarılı bir şekilde ilerleme kat edin. Siz gerçekten yetenekli bir savaşçısınız, amacınız en büyük savaşların kazananı olmak. Tüm rakiplerinizi yenmek için mümkün olan her şeyi yapın, mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalın ve Three Kingdoms Warriors Legion Kung Fu Fighting oyununun en güçlü dövüşçülerinin ününe değdiğini kanıtlayın.

Bu eşsiz oyun dünyasında zorlu savaşlar içerisinde yer alacaksınız. Rakiplerinizi üstün yetenekleriniz doğrultusunda yenilgiye uğratarak başarı puanlarını elde edeceksiniz. Zorlu bir savaş dünyası ve bir o kadar da heyecan verici anlar sizi karşılayacak. Savaş taktiklerinizi geliştirmeye hazırlanın, rakiplerinizin gücünü kırın ve ardından düşmanlarınızı ortadan kaldırın. Onların hiç biri sizden daha güçlü olmayacak. Onları öldürmek sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Taktiklerinizi geliştirin, hamleleriniz yapın ve oyunda kazanan olun.

Tüm içsel öfkenizle savaş alanına koşun çünkü her rakip yenilmek üzere sizi bekliyor olacak. Kendi yetenek ve silahlarıyla süper güçlü kahramanınızı seçin, rakibinizin istatistikleri, özellikleri hakkında daha fazla şey öğrenin ve rakibinizin şeytani klanına ezici bir darbe vermeye hazır olun. Yumruk atmak, tekmelemek, gerçekten güçlü darbeler vurmak ve gerçek bir efsanevi kahraman olmak için özgün taktikleriniz son derece önemlidir. Her karakterin kendine özgü bir vuruş vuruşu olduğuna dikkat edin, bu nedenle maksimum hasar vermek için bunu akıllıca kullanın. Rakiplerinizin tüm saldırılarını geri alın ve başarılı sonuçlar için puan kazanın.

Oyunda tek bir alanda savaşmak yerine farklı savaş yerlerinin kilidini açın, krallığınızın gerçek gururu olmak için efsanevi savaşçınızı güçlendirin ya da oyununu değiştirecek yeni karakteri seçerek oyunda kazanan olmaya hak kazanın. Three Kingdoms Warriors Legion Kung Fu Fighting aksiyon oyununu oynayın ve eğlencenin tadını çıkarmaya hazır olun. Her savaş sizin için bir tecrübe olacak. Bu tecrübeler doğrultusunda hareket ederek oyunda başarılı olmaya çalışın. Vuruşlarınızı güçlendirin ve arenada daha fazla düşman dövün.

Dört farklı oyun modu deneyebilirsiniz. Rakiplerinizi tek tek yenmeniz gereken düello modu, her rakibin öncekinden daha güçlü ve hünerli olacağı merdiven modu, becerilerinizi geliştirebileceğiniz ve açılan vuruşun nasıl çalıştığını kontrol edebileceğiniz eğitim modu ve bununla birlikte aynı zamanda hayatta kalma modu ile mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmalısınız.

Three Kingdoms Warriors Legion Kung Fu Fighting indir